Zarezerwuj nocleg w Białymstoku

Zarezerwuj nocleg w Białymstoku

Best Western w Białymstoku jest luksusowym miejscem, znajdującym się w samym centrum miasta. Białystok jest stolica województwa podlaskiego – to historyczne miasto pełne ciekawych zabytków architektonicznych i muzealnych. Hotel posiada wieloletnią tradycję, oferuje odpoczynek i usługi dla każdego z nas, także dla biznesmenów. Można tutaj bardzo ciekawie spędzić czas, na aktywnym wypoczynku, w placówkach rekreacyjnych położonych w pobliżu. Tutaj nie sposób się nudzić – do dyspozycji gości są stoki narciarskie, miejsca wędkarskie, stadniny koni, przepiękne zabytki (np. Pałac Branickich). Obcowanie z przyrodą umożliwia Białowieski Park Narodowy, który jest oddalony o 90 kilometrów od tego miasta.

Wyposażenie pokoi i udogodnienia

Best Western https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-hotel-cristal-bialystok-81007 posiada 88 pokoi, które są w pełni wyposażone (w tym 2 pokoje dla niepełnosprawnych z niezbędnymi pomocami). W każdym z tych pomieszczeń znajdują się; klimatyzacja, telewizja kablowa, zestaw do parzenia kawy i herbaty. telefon i minibar, szlafroki, kapcie, lodówka, żelazko i deska do prasowania. W hotelu znajduje się także restauracja Restaurant & Bar Cristal, która specjalizuje się w kuchni międzynarodowej i regionalnej. Pyszne śniadania (bezpłatne) i różnorodne potrawy wzbudzają zachwyt gości zagranicznych i krajowych. W obiekcie znajduje się także kantor wymiany walut i bezpłatny internet wi-fi. Obsługa jest prowadzona także w języku rosyjskim i angielskim, w hotelu można skorzystać z windy i pralni. Recepcja jest czynna przez całą dobę. Przed obiektem znajduje się parking płatny, opłaty są liczone za każdą dobę postoju. To doskonałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Zaplecze biznesowe i najmłodsi goście

Best Western Hotel Cristal posiada bardzo dobrze rozwinięte zaplecze biznesowe i konferencyjne. Znajdziemy tutaj system prezentacji multimedialnej oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny.
Jeśli chodzi o politykę hotelu związaną z dziećmi, najmłodsi goście w wieku do lat 10, pod opieką dwójki dorosłych, nocują bezpłatnie (bez dostawki). Dziecko starsze lub dorosłe generuje koszt 80 PLN za osobę, za dobę, na łóżku dodatkowym. W każdym pokoju można skorzystać z jednego łóżka dodatkowego lub jednego łóżeczka niemowlęcego. Istnieje także opcja dostawki na życzenie, jeśli jest dostępna i zatwierdzona przez obsługę hotelową. Dodatkowe koszty zostają uregulowane bezpośrednio w obiekcie hotelowym. Istnieje możliwość nocowania ze zwierzęciem, wtedy opłata wynosi 50 PLN za dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *