Środki na potencję – co wybrać przy zaburzeniach erekcji?

Środki na potencję – co wybrać przy zaburzeniach erekcji?

Zaburzenia erekcji są problemem dotykającym wielu mężczyzn. W sprzedaży można znaleźć obecnie gamę preparatów, które mają na celu poprawienie kondycji seksualnej. Co wybrać?

Ziołowe suplementy na potencję

Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest wiele preparatów na potencję w formie suplementów diety. Zawierają one składniki aktywne, które wspierają działanie męskiego układu płciowego, dbając o jego prawidłowe funkcjonowanie. Jak poprawić kondycję męskiego organizmu z użyciem takich środków?

W poprawie męskiej potencji mogą pomóc:
– żeń-szeń
– miłorząb japoński
– dehydroepiandrosteron (DHEA)
– cynk
– L-arginina
– witamina E
– kwas foliowy
– johimbina
– palma sabałowa

Aby zauważyć efekty, tego typu środki na potencję należy zażywać systematycznie. Zmiana nie jest widoczna od razu i również nie u każdego mężczyzny, dlatego nie zapewniają one stuprocentowej skuteczności działania.

Doraźne środki na potencję

Poza suplementami diety wstydliwy problem mężczyny mogą rozwiązać również tabletki przeznaczone do zażywania bezpośrednio przed stosunkiem. Najlepsze rezultaty przynoszą inhibitory fosfodiestazy typu 5, które powodują podwyższenie stężenia tzw. aktywatora wzwodu, czyli cGMP.

Skuteczne efekty przynoszą środki na potencję zawierające poniższe substancje aktywne:
– sildenafil
– tadalafil
– wardenafil
– awanafil

Aktualnie powyższe leki na zaburzenia erekcji można zakupić również bez recepty w sklepach internetowych, czyli szybko, wygodnie i dyskretnie.

Środki doraźne stosuje się na minimum 30 minut przed planowanym stosunkiem. Nie wymagają systematycznego zażywania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *