Powietrzna pompa ciepła wielką ma moc

Powietrzna pompa ciepła wielką ma moc

Pompy ciepła to urządzenia wysoce niezawodne, bezawaryjne i cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów. To także urządzenia działające w oparciu o wykorzystanie różnorodnych czynników atmosferycznych. Poznajmy zatem powietrzną pompę ciepła Lizea – jedną z najczęściej wybieranych z oferty firmy EcoStrus.

Ekologicznie i na zewnątrz budynku

Pompy ciepła swoją popularność zawdzięczają wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii zawartych w środowisku naturalnym. Stąd też jako nowoczesne systemy grzewcze uznawane są za w pełni ekologiczne. W praktyce pompa ciepła Lizea swoje usytuowanie znajdzie na zewnątrz budynku mieszkalnego. Najważniejszą zasadą jej działania będzie wymuszanie obiegu powietrza prowadzące do odparowania czynnika R410A. W ten oto sposób powietrze będzie skutecznie ochładzane, a ciepło zostanie z niego efektywnie pobrane.

Dwie formuły do wyboru

Niezawodna pompa ciepła Lizea dostępna jest w dwóch modułach – i to już od preferencji czy potrzeb inwestora zależy, którą z dostępnych opcji wybierze. Kupujący korzystać mogą z pompy z wbudowanym zbiornikiem c.w.u., jak i zbiornikiem występującym w formie osobnego modułu. Ostateczny wybór jednak warto też skonsultować z producentem pomp lub ich dystrybutorem. Najlepiej sprawdzi się bowiem fachowa porada otrzymana nie od kogo innego, jak właśnie od doświadczonego specjalisty.

Zalet kilka dobrej pomp ciepła

Pompa ciepła Lizea zaliczana jest do grupy polecanych i dobrych pomp ciepła. Nieprzypadkowo – a decydować będzie o tym chociażby możliwość jej łatwego montażu, jak również płynna regulacja jej wydajności. Przy wyborze tejże pompy duże znaczenie będzie miało i to, że pompa ciepła Lizea jest idealną alternatywą dla tych inwestorów, którzy nie mają dostępu do dużej przestrzeni metrażowej i nie uda się na zbyt małej powierzchni zainstalować gruntowych kolektorów pionowych czy poziomych. Pompa Lizea jest więc jedynym dostępnym pomysłem na montaż pomp ciepła. Systemu nowoczesnego, proekologicznego, a do tego również bardzo ekonomicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *