Mieszkanie w złym stanie technicznym. Gdzie je sprzedać?

Mieszkanie w złym stanie technicznym. Gdzie je sprzedać?

Stare mieszkanie do remontu można sprzedać także od ręki. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z usług skupów nieruchomości, gdzie całą transakcję można zrealizować w parę dni.

Mieszkanie do remontu na sprzedaż

Klienci poszukują najczęściej mieszkań, które są w dobrym stanie i nadają się od razu do zamieszkania lub wymagają tylko niewielkiego odświeżenia. Chociaż lokale do remontu także znajdują swoich nabywców, często sprzedaż mieszkania krok po kroku jest wtedy dość czasochłonna.

Gdy liczy się czas, wtedy mieszkanie w złym stanie technicznym można sprzedać w skupie nieruchomości. Pieniądze za lokal otrzymuje się wówczas w ekspresowym tempie.

Jakie mieszkania odkupują skupy?

W skupach nieruchomości można sprzedać lokal w praktycznie każdym stanie technicznym, gdy spełnia on inne wymagania, w tym ma odpowiednią lokalizację.

Skupy odkupują od klientów:
– mieszkania do generalnego remontu,
– mieszkania po zalaniu,
– mieszkania po pożarze,
– mieszkania zdewastowane,
– inne mieszkania w złym stanie technicznym.

Sprzedaż mieszkania w skupie – krok po kroku

Przebieg transakcji jak skup mieszkań Śląskie przez biuro nieruchomości krok po kroku rozpoczyna się od wyceny. Przeprowadza ją rzeczoznawca, biorąc pod uwagę szereg parametrów nieruchomości, w tym jej stan. Wyceny są bezpłatne i nie zobowiązują do skorzystania z oferty.

Gdy klient chce sprzedać nieruchomość, następnym krokiem jest umówienie się na podpisanie umowy w kancelarii notarialnej. Natychmiast po sygnowaniu umowy skup przekazuje środki na konto klienta, a odbiór mieszkania następuje w dogodnym dla sprzedającego terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *