Hotel Poleczki

Hotel Poleczki

Best Western Hotel Poleczki to kolejny doskonały hotel sieci Best Western, który zlokalizowany jest w Warszawie. Jego bardzo dogodne połączenie komunikacyjne (zarówno z lotniskiem im. Fryderyka Chopina, jak i z centrum miasta) zostało docenionych przez wielu gości, którzy regularnie odwiedzają to wyjątkowe miejsce. Doskonała lokalizacja pozwala bowiem na bezproblemowy dojazd do lotniska i centrum miasta w około 15 minut. Ogromną atrakcją wiązana z tak dobrym położeniem hotelu Best Western Poleczki jest bezpośrednie sąsiedztwo ze Służewieckim Torem Wyścigów Konnych (pięknie położony i otoczony zielenią).

Doskonałe zaplecze

Tak jak i każdy inny hotel sieci Best Western, również i Best Western Hotel Poleczki jest doskonale wyposażony. W jego skład wchodzi 53 pokoje (jednoosobowe i dwuosobowe), które urządzono w wysokim standardzie. Z koeli hotelowa restauracja proponuje swoim gościom nie tylko pyszne dania kuchni polskiej, lecz również międzynarodowe przysmaki, sprawiając tym samym, że każdy gość w menu restauracji znajdzie coś dla siebie. Hotelowa restauracja korzysta tylko z najlepszych jakościowo, odpowiednio dobranych lokalnych produktów.

Nowoczesne pokoje w hotelu Poleczki

Warszawski hotel Poleczki w swojej ofercie posiada pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe, a także specjalną opcję hoteli dwuosobowych w standardzie SUPERIOR. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze wyposażone, umilając gościom pobyt. W pokoju znajduje się sterowana klimatyzacja, bezpłatny internet, a także biurko do pracy (niezbędne w wyjazdach biznesowych), a także telewizor LCD, duże i wygodne łóżko. W przypadku pokojów w standardzie SUPERIOR goście mogą liczyć na dodatkowy aneks kuchenny. W hotelowych łazienkach znajdziemy wannę z prysznicem oraz pełne wyposażenie (kosmetyki, suszarkę do włosów). Co więcej, hotelowa obsługa zapewnia usługę room-service, budzenie na życzenie, pranie czy prasowanie. Hotel zapewnia aż 70 miejsc parkingowych (strzeżonych).

ych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *