Hotel Poleczki

Hotel Poleczki

Best Western Hotel Poleczki to kolejny doskonały hotel sieci Best Western, który zlokalizowany jest w Warszawie. Jego bardzo dogodne połączenie komunikacyjne (zarówno z lotniskiem im. Fryderyka Chopina, jak i z centrum miasta) zostało docenionych przez wielu gości, którzy regularnie odwiedzają to wyjątkowe miejsce. Doskonała lokalizacja pozwala bowiem na bezproblemowy dojazd do lotniska i centrum miasta w około 15 minut. Ogromną atrakcją wiązana z tak dobrym położeniem hotelu Best Western Poleczki jest bezpośrednie sąsiedztwo ze Służewieckim Torem Wyścigów Konnych (pięknie położony i otoczony zielenią).

Doskonałe zaplecze

Tak jak i każdy inny hotel sieci Best Western, również i Best Western Hotel Poleczki jest doskonale wyposażony. W jego skład wchodzi 53 pokoje (jednoosobowe i dwuosobowe), które urządzono w wysokim standardzie. Z koeli hotelowa restauracja proponuje swoim gościom nie tylko pyszne dania kuchni polskiej, lecz również międzynarodowe przysmaki, sprawiając tym samym, że każdy gość w menu restauracji znajdzie coś dla siebie. Hotelowa restauracja korzysta tylko z najlepszych jakościowo, odpowiednio dobranych lokalnych produktów.

Nowoczesne pokoje w hotelu Poleczki

Warszawski hotel Poleczki w swojej ofercie posiada pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe, a także specjalną opcję hoteli dwuosobowych w standardzie SUPERIOR. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze wyposażone, umilając gościom pobyt. W pokoju znajduje się sterowana klimatyzacja, bezpłatny internet, a także biurko do pracy (niezbędne w wyjazdach biznesowych), a także telewizor LCD, duże i wygodne łóżko. W przypadku pokojów w standardzie SUPERIOR goście mogą liczyć na dodatkowy aneks kuchenny. W hotelowych łazienkach znajdziemy wannę z prysznicem oraz pełne wyposażenie (kosmetyki, suszarkę do włosów). Co więcej, hotelowa obsługa zapewnia usługę room-service, budzenie na życzenie, pranie czy prasowanie. Hotel zapewnia aż 70 miejsc parkingowych (strzeżonych).

ych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *