Hotel Plus Kraków Old Town – połącznie tradycji z nowoczesnością

Hotel Plus Kraków Old Town – połącznie tradycji z nowoczesnością

Wnętrza odnowionych pokoi Best Western Plus Krakow Old Town zachwycają odważną kolorystką, oryginalnym wyposażeniem oraz nowoczesnym designem. Goście do swojej dyspozycji mają 92 klimatyzowane, w pełni wyposażone pokoje. Do tego hotel posiada niezwykle elegancką restaurację Mid Town, które serwuje zarówno dania kuchni polskiej jak i europejskiej, a także Drink Bar, w którym skosztujemy wybornych drinków, koktajli, napojów czy deserów. Hotelowa restauracja jest niezwykle przestronna, bez problemu możemy więc zorganizować tutaj przyjęcia rodzinne, bankiety biznesowe czy inne imprezy okolicznościowe. Z kolei komfortowa sala konferencyjna pozwala na zorganizowanie konferencji, profesjonalnych szkoleń i innych kameralnych spotkań biznesowych.
Hotel Best Western Plus Kraków Old Town znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, która od niepamiętnych czasów przyjmuje gości z całego świata przyjeżdzających do Krakowa. Połączenie tradycji z nowoczesnym designem umożliwiło stworzenie wyjątkowego miejsca do wypoczynku, a także zapewniającego idealne warunki do pracy.

Best Western Plus Kraków – doskonała lokalizacja

Hotel sieci Best Western w Krakowie znajduje się w doskonałej lokalizacji, bowiem w ścisłym centrum starego miasta. Jest stąd zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego czy historycznej dzielnicy żydowskiej – Kazimierza, a nawet Zamku Królewskiego na Wawelu. Jest również świetną bazą wypadkową do innych historycznych bądź kulturalnych miejsc Krakowa. Hotelowe sąsiedztwo w postaci rozległego parku miejskiego „Planty” zachęca do odpoczynku, z kolei zabytkowe uliczki – do długich spacerów i zanurzenia się w niezwykłej historii miasta.

Miejsce to jest wyjątkowo klimatyczne, doskonale oddające charakter miasta i jego osobowość. Chcąc zapewnić sobie przyjemny i niezapomniany pobyt w Krakowie warto wybrać właśnie hotel Best Western Plus Kraków Old Town.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *