Czym wyróżnia się proteza pływacka?

Czym wyróżnia się proteza pływacka?

Sklep dla amazonek posiada w swoim asortymencie szereg praktycznych produktów renomowanych marek. Dzięki nim standard codziennego życia znacząco wzrośnie. Warto wspomnieć, że kobiety po amputacji piersi wcale nie muszą rezygnować z aktywności fizycznej, czy też wizyt na basenie. Należy jednak zaznaczyć, że standardowe protezy piersi nie są przystosowane do ciągłego kontaktu z wodą.

Innowacyjna konstrukcja

Protezy pływackie wyróżniają się unikatową budową, która ułatwia poruszanie się w wodzie. Powierzchnia wewnętrzna posiada falistą strukturę, która zmniejsza ryzyko zasysania skóry. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się dyskomfortu. Relaks na basenie, czy też plaży z pewnością będzie w stu procentach udany. Warto postawić na model o anatomicznym kształcie – wygląda on zupełnie tak, jak prawdziwa pierś. Oczywiście pływackie protezy piersi występują w wielu wariantach, dzięki czemu znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

Wysoka wytrzymałość

Protezy pływackie są w pełni przystosowane do specyficznych warunków użytkowania. Certyfikowane tworzywa o podwyższonej wytrzymałości przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że proteza pozostaje niewidoczna dla otoczenia. Oczywiście przez wizytą na basenie należy również zakupić specjalny strój pływacki. Bielizna dla amazonek gwarantuje doskonałe podtrzymanie protezy. Jest wygodna, a zarazem atrakcyjna pod względem wizualnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *